Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
ЄІБ надасть Україні 176 млн євро кредиту на добудову Ташлицької ГАЕС

ЄІБ надасть Україні 176 млн євро кредиту на добудову Ташлицької ГАЕС

Загальна вартість проекту оцінюється в 359 млн євро.

ЄІБ надасть Україні 176 млн євро кредиту на добудову Ташлицької ГАЕС
фото pixabay.com

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділить Україні 176 млн євро кредитних коштів на добудову Ташлицької гідроакумулювальної електростанції. Про це йдеться у повідомленні на сайті банку.

«В межах проєкту буде профінансовано завершення будівництва Ташлицької ГЕС потужністю 906 МВт, яка є незалежною складовою енергетичного комплексу на півдні України, розташованого в Миколаївській області», – повідомляє пресслужба.

Проєкт, як зазначається, подвоїть пікову потужність гідроакумулювальної станції до 906 МВт і надасть широкий спектр послуг для національної електричної мережі. Збільшення ємності існуючих резервуарів майданчика збільшить гнучкість і безпеку енергосистеми. Проект в кінцевому підсумку буде сприяти стабільності енергосистеми на півдні України і буде сприяти інтеграції в тестування Європейської мережі операторів систем передачі електроенергії (ENTSO-E).

За даними ЄІБ, загальна вартість проекту оцінюється в 359 млн євро.

Ташлицька ГАЕС – Ташлицька гідроакумулювальна електростанція, розташована біля м. Южноукраїнськ (Миколаївська область), з'єднує Ташлицьке водосховище з Олександрівським водосховищем на річці Південний Буг. Майданчик Ташлицької гідроакумулювальної станції розташований на захід від районного центру Арбузинка, на три кілометри південніше від м. Южноукраїнська.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті