Власникам КАСКО від ARX – 2 телемедичні консультації у подарунок
Реклама

Власникам КАСКО від ARX – 2 телемедичні консультації у подарунок

Консультацію проводять практикуючі лікарі різних клінік по всій території України

Цей матеріал також доступний російською
Власникам КАСКО від ARX – 2 телемедичні консультації у подарунок

Компанія ARX пропонує всім власникам полісів КАСКО «Все включено» та «КАСКО Класік» у подарунок дві телемедичні консультації.

Телемедицина – це дистанційна медична консультація, клієнтам ARX вона доступна з 2017 року. За час карантину попит на послугу значно зріс, оскільки вона дає можливість отримати кваліфіковану консультацію, не виходячи з дому.

Послуга телемедицини можлива як при первинному, так і при повторному зверненні до лікаря. Клієнт самостійно вибирає зручний канал зв'язку з лікарем. Це може бути відеозв'язок, телефонний дзвінок або ж чат, де є можливість обговорити всі питання, обмінятися медичними документами, наприклад, результатами лабораторних досліджень і отримати рекомендації лікаря щодо подальшого лікування.

По закінченню консультації клієнту буде надано медичний висновок, а лікарі-координатори страхової компанії допоможуть знайти та забронювати всі призначені препарати в найближчій аптеці. Консультацію проводять практикуючі лікарі різних клінік по всій території України. Вони приймають рішення, чи достатньо буде онлайн консультації, чи є необхідність звертатися до лікаря за очною консультацією.

На сьогодні послуги телемедецини від ARX пропонують більше ніж 50 клінік Києва, Львова, Одеси, Харкова, Миколаєва. Послуга доступна в будь-який час, 24/7.

Нагадаємо, що ARX уже 11-й рік лідирує в сегменті КАСКО. Компанія пропонує оффлайн і онлайн сервіси, має найбільшу задоволеність клієнтів щодо врегулювання збитків – 92%, утримуючи цей рівень протягом 5 років. Сума страхових премій КАСКО у 2019 році склала 1,38 млрд грн.

Інформація про компанію ARX:

 • 25 років на ринку страхування України.
 • Лідер страхування «КАСКО» 11-й рік поспіль.
 • 92% становить задоволеність клієнтів.
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited.
 • №1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2019 рік (згідно з даними Нацкомфінпослуг).
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України у 2018 році (за даними «Топ-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал – $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті