Захворіло у світі
12,910,357
Померло у світі
569,128
Вилікувалось у світі
7,116,957
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Справа Джорджа Флойда: поліцейському висунуто більш серйозні звинувачення

Справа Джорджа Флойда: поліцейському висунуто більш серйозні звинувачення

Трьох інших поліцейських, причетних до арешту Флойда, також взято під варту

Справа Джорджа Флойда: поліцейському висунуто більш серйозні звинувачення
Дерек Шовін
фото AFP

Поліцейському міста Міннеаполіс, який здійснював арешт афроамериканця Джорджа Флойда, буде пред'явлено більш серйозне звинувачення у його вбивстві, а трьом іншим поліцейським будуть пред'явлені звинувачення в пособництві і підбурюванні до смерті неозброєного чоловіка, повідомляє Голос Америки.

Смерть афроамериканця викликала в США загальнонаціональні акції протесту, що тривають вже дев'яту добу.

Усіх поліцейських, що брали участь в арешті Флойда, звільнено з поліції.

46-річний Джордж Флойд помер після того, як 25 травня поліцейський Дерек Шовін під час затримання притиснув коліном його шию і тримав арештованого в такому положенні майже дев'ять хвилин, поки той не втратив свідомість, а потім помер по дорозі в лікарню.

Генеральний прокурор штату Міннесота Кіт Еллісон висунув 44-річному Шовіну нові звинувачення у вбивстві другого ступеня, на додаток до звинувачень у вбивстві третього ступеня і ненавмисному позбавленні життя, що були висунуті проти нього минулого тижня.

Нове звинувачення може спричинити покарання у вигляді позбавлення волі строком до 40 років – це на 15 років більше, ніж максимальне покарання за вбивство третього ступеня (25 років).

Згідно з матеріалами суду, прокурор Еллісон також пред'явив звинувачення трьом іншим поліцейським, причетним до інциденту: Томасу Лейну, Джею Александру Куенгу і Тоу Тао. Їх звинувачують в пособництві і підбурюванні до арешту і вбивства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті