Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
Укргазбанк запустив програму іпотечного кредитування під 8,8% річних у Харкові

Укргазбанк запустив програму іпотечного кредитування під 8,8% річних у Харкові

Для родин на обліку для поліпшення житлових умов

Укргазбанк запустив програму іпотечного кредитування під 8,8% річних у Харкові
фото www.facebook.com/saeeUA

Націоналізований Укргазбанк запустив програму іпотечного кредитування від 8,8% річних для жителів Харкова. Про це повідомляється на сайті кредитно-фінансової установи у четверг.

«Завдяки співпраці з Харківською міською радою, Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та харківському забудовнику нам вдалося запустити програму для українських родин, які потребують поліпшення житлових умов. У першу чергу це ті родини, які вже перебувають на обліку», – зазначається у повідомлені.

Згідно з повідомленням, програма передбачає відшкодування з Харківського місцевого бюджету частини відсотків за кредитом на рівні облікової ставки Нацбанку: реальна ставка за іпотечним кредитом для харків’ян буде на рівні від 0,8% річних.

При цьому, за даними банку, ставка буде незмінною для позичальників протягом п’яти років кредитування.

«У Харкові одним із провідних забудовників є Трест Житлобуд-1. Тепер ми будемо кредитувати нове житло, побудоване компанією, на ексклюзивних умовах – від 8,8% річних у гривні, яка за рахунок компенсації в результаті становитиме лише 0,8% для клієнта», – резюмується у повідомленні.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у травні заявляв, що працює над появою в Україні іпотеки для кожного під 10%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті