Захворіло у світі
11,279,465
Померло у світі
531,056
Вилікувалось у світі
6,069,717
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
МЗС РФ направило Україні ноту через розрив договору оренди землі для посольства РФ

МЗС РФ направило Україні ноту через розрив договору оренди землі для посольства РФ

РФ погрожує заходами у відповідь

МЗС РФ направило Україні ноту через розрив договору оренди землі для посольства РФ
фото DR

МЗС РФ направило Україні ноту через незгоду з рішенням Київської міської ради про розірвання договорів оренди трьох земельних ділянок у Києві, передає Коммерсант. Землі призначалися для будівництва житлового будинку, гаража, приміщень консульського відділу та резиденції посла.

Повідомлення про розірвання договорів у російське посольство направила Київська міська державна адміністрація в кінці травня.

«Ми негайно направили до МЗС України ноту, в якій висловили незгоду з рішеннями Київської міської ради і настійно попросили українську сторону дати цим рішенням офіційну оцінку. Однак, порушуючи загальноприйняті норми дипломатичної поведінки, українській стороні не варто забувати про принцип взаємності, який лежить в основі взаємин цивілізованих країн. Перед обличчям недружніх дій Києва російська сторона залишає за собою право на відповідні заходи», – сказано в коментарі МЗС РФ.

У російському міністерстві заявили, що згадані договори оренди були укладені в 1999 році в рамках угоди між РФ і Україною про умови розміщення і обслуговування дипломатичних представництв від 19 листопада 1998 року. Тоді українська сторона підтвердила, що «кожен чинний договір є обов'язковим для його учасників і повинен добросовісно виконуватися».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті