Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Під час пандемії багатство мільярдерів у США виросло на понад пів трильйона доларів

Під час пандемії багатство мільярдерів у США виросло на понад пів трильйона доларів

Безосу, зокрема, вдалось розбагатіти в цей період на $36,2 млрд

Під час пандемії багатство мільярдерів у США виросло на понад пів трильйона доларів
фото pixabay.com

Загальний статок американських мільярдерів, включно із засновником Amazon.com Джеффом Безосом і ген директором Facebook Inc Марком Цукербергом, зріс на 19 %, або більше ніж на пів трильйона доларів, після того, як пандемія COVID-19 вибухнула в Сполучених Штатах. Про це повідомляється у звіті Інституту політичних досліджень (IPS), передає Reuters.

Протягом 11 тижнів з 18 березня, коли Вашингтон почав застосовувати обмежувальні карантинні заходи, статки найбагатших американців збільшилася на $565 млрд, в той час як 42,6 млн громадян США звернулися за компенсацією по безробіттю.

«Ці статистичні дані нагадують нам, що ми залишаємося більш розділеними в економічному і расовому відношенні, ніж в попередні десятиліття», – сказав Чак Коллінз, співавтор звіту.

За ці 11 тижнів Джеффу Безосу вдалося збільшити свій статок приблизно на $36,2 млрд, а статки Цукерберга збільшилася приблизно на $30,1 млрд. Чистий капітал генерального директора Tesla Inc Ілона Маска також виріс на $14,1 млрд.

Тільки за останній тиждень статки американських мільярдерів збільшилася на $79 млрд, говориться в звіті.

Нагадаємо: днями журнал  Forbes назвав 100 найбільш високооплачуваних зірок світу. Разом вони заробили $6,1 млрд – це на $200 млн менше, ніж в минулому рейтингу. Причиною журнал назвав глобальну пандемію коронавірусу, що призвів до закритих стадіонів і скасування різних багатолюдних заходів по всьому світу

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті