Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Очільник LVMH Бернар Арно хоче «переграти» умови угоди з Tiffany

Очільник LVMH Бернар Арно хоче «переграти» умови угоди з Tiffany

В LVMH шукають способи натиснути на Tiffany, щоб та скинула ціну

Очільник LVMH Бернар Арно хоче «переграти» умови угоди з Tiffany
фото www.flickr.com/photos/renzopix/3891648518/

Генеральний директор LVMH Бернар Арно вивчає способи відновлення переговорів про придбання французьким гігантом предметів розкоші американської ювелірної мережі Tiffany & Co  за $16,2 млрд, в зв'язку з соціальними заворушеннями в США і впливом пандемії коронавірусу на роздрібний сектор. Про це повідомляє Reuters.

У листопаді LVMH оголосила, що придбає Tiffany, але угода не була завершена і повинна була бути схвалена регулюючими органами. У той час Арно зазначив, що Tiffany буде «процвітати століттями» під егідою LVMH.

На цьому тижні Арно говорив зі своїми радниками, щоб визначити способи натиснути на Tiffany, щоб вона знизила ціну угоди, яка в даний час складає $135 доларів за акцію готівкою/

За словами джерел, LVMH ще не визначилася зі стратегією і не просила Tiffany відновити переговори. Неясно, чи буде вона робити це і які аргументи вона буде використовувати в цьому випадку.

Джерела додали, що Tiffany не вважає, що існує юридична основа для перегляду угоди.

Нагадаємо: в листопаді минулого року французький виробник товарів класу люкс LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton SE досяг угоди про придбання американської мережі роздрібної торгівлі ювелірними виробами Tiffany & Co за $16,2 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті