Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
SkyUp позивається проти телеканалу «1+1»

SkyUp позивається проти телеканалу «1+1»

Авіаперевізник вимагає спростування недостовірної інформації про оплату спецрейсів для повернення українців додому

Цей матеріал також доступний російською
SkyUp позивається проти телеканалу «1+1»
фото: www.flickr.com/photos/burmarrad/49690213816/

Авіакомпанія SkyUp Airlines подала до суду позов проти телеканалу «1+1», вимагаючи спростування інформації про оплату рейсів з вивезення українських громадян в Україну, яку авіакомпанія вважає недостовірною та такою, що шкодить діловій репутації компанії.

Як повідомляє пресслужба авіаперевізника, мова йде про «недостовірну інформацію», озвучену в ефірі програми «Гроші» від 23.03.2020.

«У програмі, зокрема, йдеться про спеціальні рейси для повернення українців додому, що здійснювалися авіакомпанією SkyUp у березні 2020 року після введення карантинних обмежень та скасування пасажирських авіаперевезень. Під час сюжету про затримку рейсу Варшава – Київ автори програми кілька разів заявляють, що авіакомпанія нібито отримала компенсацію з державного бюджету за виконання евакуаційних рейсів, зокрема за рейс Варшава – Київ, змушуючи при цьому пасажирів купувати квитки власним коштом», – пояснюють у компанії.

В SkyUp наголошують, що перш за все, треба чітко розуміти різницю між евакуаційними та спеціальними комерційними рейсами, які під час карантину виконала авіакомпанія. Також у авіакомпанії розповідають, що евакуаційними були лише два рейси – з Вуханя у лютому та Венеції у березні. Ці рейси були виконані на замовлення держави та були безкоштовними для пасажирів

«Решта рейсів, у тому числі і Варшава – Київ, про який йдеться в сюжеті, організовувалися авіакомпанією на нерегулярній комерційній основі, щоб забезпечити повернення в Україну тих громадян, які не встигли цього зробити до заборони авіасполучення. Квитки на рейси оплачувалися пасажирами самостійно, а про компенсацію від держави мова взагалі не йшла», – йдеться в повідомленні компанії та додається, що тариф був єдиним для всіх.

Нагадаємо: 1 червня авіакомпанія SkyUp Airlines подала позов до Господарського суду м. Києва проти телеканалу «1+1» про захист честі, гідності та ділової репутації з вимогою спростувати недостовірну інформацію тим самим шляхом, яким її було розповсюджено.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті