Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
У США пропонують вести «найжорсткіші санкції» проти РФ

У США пропонують вести «найжорсткіші санкції» проти РФ

Росію пропонують, зокрема, внести до спису країн-спонсорів тероризму

У США пропонують вести «найжорсткіші санкції» проти РФ
фото flickr.com/photos/wateringtheplance/4236383920

Республіканці Палати представників Конгресу США виступили з пропозицією введення безпрецедентно жорстких санкцій щодо Росії, Китаю та Ірану. Ця пропозиція міститься в опублікованій доповіді «Зміцнення Америки і протидія глобальним загрозам», опублікованому впливовим партійним комітетом, в який входить близько 150 конгресменів, передає DW.

Росія, Китай і Іран були зараховані до «найбільш агресивних противників Америки», проти них пропонується ввести «найжорсткіші санкції, коли-небудь запропоновані Конгресом».

Зокрема, в доповіді Росію пропонують визнати державою – спонсором тероризму, ввести санкції щодо нафтогазових проектів, російського суверенного боргу і підконтрольних Росії осіб за кордоном. Крім цього, планується розробити стратегію поводження безпосередньо до російського народу і підтримки його в прагненні до демократії, минаючи російську владу.

Під санкції можуть потрапити партійні функціонери Китаю і підприємства Ірану.

У доповіді пропонується ввести санкції проти членів керівництва Комуністичної партії Китаю через переслідування уйгурів і придушення протестів в Гонконзі.

Точкові санкції, на думку авторів доповіді, будуть ефективніше масштабних митних заходів. Що стосується Ірану, тут санкції пропонується ввести відносно деяких секторів іранської економіки, а також пов'язаних з Іраном регіональних структур – зокрема, підтримуваних Тегераном бойових груп за межами країни.

Запропоновані санкції не є внесеним до Конгресу законопроектом і виконують роль рекомендації.

Нагадаємо: напередодні посли країн-членів Європейського Союзу вирішили продовжити «кримські санкції», впроваджені після анексії півострову, ще на один рік. Посли країн-членів Європейського Союзу вирішили продовжити «кримські санкції», впроваджені після анексії півострову, ще на один рік. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті