Lufthansa за літо розраховує відновити 90% своїх середньомагістральних маршрутів

Lufthansa за літо розраховує відновити 90% своїх середньомагістральних маршрутів

Вже в червні три авіакомпанії Lufthansa Group планують відновити польоти в аеропорт Бориспіль

Lufthansa за літо розраховує відновити 90% своїх середньомагістральних маршрутів
фото www.flickr.com/photos/cwyew/19280898398

Lufthansa Group до вересня хоче відновити 90% своїх середньомагістральних маршрутів і 70% далекої мережі, однак із скороченою частотою польотів.

Як повідомляє галузеве видання avianews.com, німецький авіаперевізник восени планує виконувати зі своїх хабів у Франкфурті і Мюнхені щотижня 100 рейсів в Північну Америку, 90 – в Азію, 20 – на Близький Схід і 25 – в Африку. Відповідно до нових планів, Lufthansa відновить польоти в Віндхук, Найробі, Беруть, Ер-Ріяд, Х'юстон, Бостон, Ванкувер, Гонконг і Сінгапур.

У вересні компанія планує обслуговувати 1800 середньомагістральних рейсів на тиждень. З Франкфурта заявлено 102 напрямки середньої дальності, з Мюнхена – 88.

Також Lufthansa поступово почала повертати свій сервіс до звичного рівня після недавнього скорочення, викликаного заходами безпеки. На дальніх рейсах у всіх класах обслуговування вибір напоїв повернули на докризовий рівень, а в першому і бізнес-класі пасажирам дозволили знову вибирати страву. В якості додаткового заходу безпеки Lufthansa почала роздавати пасажирам перед вильотом дезінфікуючі серветки і вимагає від мандрівників перебувати в літаку в масках.

Згідно з раніше оголошеним планам, в червні відразу три авіакомпанії Lufthansa Group планують відновити польоти в аеропорт Бориспіль, однак за скороченим розкладом.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло