Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Естонія направить людей, які позбулися роботи через COVID-19, на збір полуниці

Естонія направить людей, які позбулися роботи через COVID-19, на збір полуниці

Врожай достигає, а заробітчани з України наразі в Естонію поїхати не мають змоги через коронавірус

Естонія направить людей, які позбулися роботи через COVID-19, на збір полуниці
фото pixabay.com

Уряд Естонії прийняв рішення підтримати людей, які стратили роботу через епідемію коронавірусу. Влада країни направлятиме їх на збирання врожаю в плодово-ягідний сектор.

У прес-службі уряду республіки агентству «Інтерфакс» повідомили, що міністерства соціальних справ і сільського життя, а також каса по безробіттю домовилися виділити на ці цілі близько 600 000 євро.

«Створена допомога на виплату заробітної плати допоможе підприємствам, що займаються виробництвом полуниці, наймати на роботу місцеву робочу силу на вигідних умовах. З іншого боку, люди, що втратили під час кризи роботу зможуть сезонно працювати, поки не знайдуть собі нове постійне робоче місце», – повідомив міністр соціальних справ Естонії Танел Кийко.

Розмір допомоги становитиме на місяць 50% від виплачуваної роботодавцем брутто-зарплати, але максимально – по нижчого межі мінімальної зарплати, яка в нинішньому році становить 584 євро.

Перш за все, нових працівників очікують на полуничних плантаціях, де вже достигає урожай, а українці, які раніше збирали ягоди, зараз через коронавірус не можуть потрапити в Естонію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті