Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
«Нібулон» відкриває новий річковий перевантажувальний термінал на Дніпрі

«Нібулон» відкриває новий річковий перевантажувальний термінал на Дніпрі

Інвестиції склали понад $22 млн

«Нібулон» відкриває новий річковий перевантажувальний термінал на Дніпрі
Фото: nibulon.com

Новий потужний перевантажувальний термінал компанії «Нібулон» відкрито 12 червня у селі Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області. Про це повідомляється на сайті компанії у п’ятницю.

«Зведення… відбувалося за підтримки наших постійних першокласних міжнародних фінансових партнерів – Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку. Загальна вартість інвестицій – більше ніж $22 млн», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, сучасне повністю автоматизоване інфраструктурне аграрне підприємство може одночасно зберігати 76 тис т сільгосппродукції, щодоби просушувати 3,6 тис т та відвантажувати на водний транспорт 12 тис т збіжжя, а також здатне приймати 300 тис т зерна на рік, що розвантажить внутрішньообласні та міжобласні автошляхи на понад 12,5 тис вантажівок.

У повідомленні також вказується, що вже збудовано вантажний причал довжиною 150 метрів та заплановано виконати днопоглиблення акваторії причалу площею більше ніж 8 га та частини водного підходу до акваторії довжиною близько 1 км.

Крім того, буде облаштовано новий додатковий судновий хід на Дніпрі (водний підхід до акваторії причалу від суднового ходу) довжиною більше ніж 5 км, на якому задля безпеки судноплавства будуть встановлені засоби навігаційної обстановки.

Як повідомлялося, 19 червня «Нібулон» відкриває новий сезон пасажирських водних перевезень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті