Кабмін скасував пробне ЗНО-2020

Кабмін скасував пробне ЗНО-2020

Охочі можуть проти його онлайн

Кабмін скасував пробне ЗНО-2020
фото www.facebook.com/zno.ukr.center

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 13 червня заявив, що уряд скасував проведення пробного ЗНО. Він пояснив це збільшенням кількості хворих на COVID-19.

У постанові від 12 червня 2020 року №480 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» Кабмін вказано про скасування проведення пробного ЗНО у 2020 році, яке, за планами, мало відбутися 15 та 17 червня.

У документі також перераховано в яких випадках можна відвідувати заклади освіти: ЗНО, ДПА у формі ЗНО, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів «КРОК», для підтвердження кваліфікації моряків, проведення підготовки моряків, членів екіпажів торговельних суден, зокрема, що здійснюють плавання внутрішніми водними шляхами України, та для підготовки судноводіїв малих/маломірних суден.

Раніше освітній омбудсмен Сергій Горбачов повідомив, що отримав інформацію про скасування основної сесії ЗНО взагалі.

Між тим Український центр оцінювання якості освіти повідомив, що пробне тестування можна буле пройти онлайн.

«Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО,  окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок», – йдеться в повідомленні.

Для охочих спробувати свої сили 15 червня об 11:00 треба зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

  • Виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  • Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 треба зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  • Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  • Отримати свій результат за тестування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло