Японія виділить рекордні $298 млрд для боротьби з коронакризою

Японія виділить рекордні $298 млрд для боротьби з коронакризою

Кошти підуть на підтримку економіки

Японія виділить рекордні $298 млрд для боротьби з коронакризою
фото www.flickr.com/photos/kalleboo/3790446288

Японський парламент прийняв додатковий бюджет на рекордні 31,9 трлн єн ($298 млрд), щоб підтримати економіку в умовах пандемії коронавірусу.

Як повідомляє Bloomberg, ці кошти мають на меті допомогти компаніям, які опинились в скрутному становищі, субсидувати заробітну плату та посприяти медичній системі.

Видання зазначає, що цей додатковий бюджет на тлі найгіршої за останні десятиліття економічної кризи в країні, також збільшує і без того високий державний борг. На цьому тижні S & P Global Ratings знизило прогноз по суверенних облігаціях Японії, пославшись на нездатність країни стабілізувати борг.

Різке уповільнення економічного зростання буде найбільш імовірним стимулом для зниження кредитного рейтингу Японії, сказав Bloomberg генеральний директор S & P Global Ratings Кім Енг Тан.

Для фінансування додаткових витрат Японія збільшить випуск боргів на 59,5 трлн єн. Міністерство фінансів заявило, що частина грошей буде використана для державних програм.

Близько третини додаткового бюджету буде направлено на підтримку малого бізнесу. Близько 2 трлн єн буде використано для субсидування ренти компаній, а кілька трлн єн буде використано для підтримки системи охорони здоров'я.

Ще 10 трлн ін будуть виділені в якості резерву для коронавірусу, який буде використовуватися для покриття потреб можливої другої хвилі інфекції.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло