Компанію Уоррена Баффета запідозрили в постачанні цегли протестувальникам у США

Компанію Уоррена Баффета запідозрили в постачанні цегли протестувальникам у США

Acme Brick відкидає звинувачення на свою адресу

Компанію Уоррена Баффета запідозрили в постачанні цегли протестувальникам у США
фото Twitter

Користувачі інтернету запідозрили американського виробника будівельних матеріалів Acme Brick в підтримці протестувальників у США і постачанні їм цегли, пише Bloomberg, на яке посилається Forbes.

Acme Brick – найбільший виробник цегли в США. Компанія належить інвестиційному холдингу Berkshire Hathaway, який очолює мільярдер Уоррен Баффет.

Теорії змови про Acme Brick з'явилися в інтернеті на початку червня, відзначає Bloomberg. Директор з маркетингу компанії Брітт Стоукс побачив у Twitter фотографію цеглин з логотипом Acme Brick, які знаходилися на вулиці. Автор фото стверджував, що компанія спеціально залишила цеглини, щоб їх могли взяти учасники заворушень в передмісті Далласа. Стоукс перевірив замовлення і з'ясував, що ця партія цегли була доставлена асоціації домовласників для ремонту паркану. Це підтвердила і місцева поліція.

Проте теорія почала поширюватися: повідомлення про цеглини стали з'являтися в Facebook, YouTube, TikTok і деяких ЗМІ, відзначає агентство. Телеканал Fox News навіть випустив сюжет про «таємничі купи цегли», знайдені поруч із місцями проведення протестів. Bloomberg пише, що добірку вірусних роликів про цеглини, які постачаються учасникам заворушень, публікував і офіційний Twitter Білого дому. Пост був видалений лише після того, як зібрав понад 1 млн переглядів.

Berkshire Hathaways не відповів на запит журналістів, Acme Brick заперечує всі звинувачення. На сайті компанії сказано, що вона займається будівництвом, а не руйнуванням.

Нагадаємо, акції протесту проти расизму і свавілля правоохоронних органів почалися в США наприкінці травня після смерті афроамериканця Джорджа Флойда в Міннеаполісі. Чоловік помер після того, як його намагалася затримати поліція, лікарі дійшли висновку, що причиною смерті стало задушення. У десятках міст акції переросли в безлади, погроми і грабежі.

Як повідомлялося, Уоррен Баффет продав усі свої акції авіаперевізників, заявивши, що для авіакомпаній світ змінився назавжди.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло