Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Вакцина від африканської чуми свиней успішно пройшла ранні випробування

Вакцина від африканської чуми свиней успішно пройшла ранні випробування

Потенційну вакцину розробили та тестують в Китаї

Вакцина від африканської чуми свиней успішно пройшла ранні випробування
фото pixabay.com

З’явились оптимістичні повідомлення про кандидата на вакцину проти африканської чуми свиней (АЧС, ASF), яка розробляється та тестується в Харбінському ветеринарному науково-дослідному інституті в Китаї.

Як повідомляє PigProgress, ранні випробування показали позитивні результати.

Вказаний інститут є частиною Китайської академії сільськогосподарських наук (CAAS). В період з квітня по червень клінічні випробування проводились на трьох селекційних базах в провінції Хейлунцзян, провінції Хенань та Сіньцзян-Уйгурському автономному окрузі.

Перші новини про потенційну китайську вакцину з’явились у березні, коли в журналі Science China Life Science була опублікована стаття. Вона була схвалена для клінічних випробувань у тому ж місяці. Значною мірою китайська вакцина нагадує більш ранні дослідження, які проводились у США.

Поки що, як повідомляється, вакциновані поросята не продемонстрували жодних побічних ефектів. Однак випробування ще тривають. Для остаточного схвалення вакцини необхідно більше даних.

Дірк Пфайффер, професор ветеринарної епідеміології в гонконгському університеті зазначив, що щоб дізнатись, чи працює вакцина, треба перевіряти її в різних умовах, на різних фермах та інше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті