Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Безкоштовний додаток Dental Care навчить правильно чистити зуби

Безкоштовний додаток Dental Care навчить правильно чистити зуби

Додаток безкоштовний і доступний для скачування

Безкоштовний додаток Dental Care навчить правильно чистити зуби
ілюстрація Empat

Студія стартапів Empat розробила унікальний додаток у партнерстві зі стоматологічною клінікою Заблоцького, який допоможе чистити зуби з професійними рекомендаціями стоматолога.

За статистикою близько 80% українців мають запалення ясен, 90% – карієс. Для порівняння – понад 90% дорослого населення Швеції не мають хронічних проблем із зубами та яснами завдяки регулярним відвідуванням стоматологічних кабінетів.

Щоб запобігти утворенню захворювань ротової порожнини, потрібно не лише двічі на день чистити зуби, а і робити це правильно і за допомогою якісних засобів.

Додаток  Dental Care App підбирає метод та тривалість процедури, відштовхуючись від особистих факторів кожної людини. Все що потрібно – повідомити штучному інтелекту про власні особливості (брекет-система чи пародонтит), чи курите і як довго, та чи вживали каву/газовані напої/вино – і програма підбере необхідний спосіб догляду. Завдяки ретельному щоденному догляду можна попередити карієс та суттєво зменшити кількість візитів до стоматолога.

Dental Care – безкоштовний додаток та доступний для завантаження всіма охочими, як в App Store так і в Google Play.

«Головною метою створення такого додатку стало бажання дати більшу цінність нашим клієнтам. Всі люди зайняті та не завжди мають змогу підняти слухавку. Тому ми вирішили, що можемо системою нагадувати про запланований візит чи необхідність зробити профілактичну чистку. Крім того, додаток стабілізував деякі внутрішні процеси – сьогодні пацієнти через додаток можуть придбати засоби догляду і скоро зможуть розраховуватися за надані послуги онлайн», – коментує лікар та доктор медичних наук, Ярослав Заблоцький.

«З одного боку ми допомагаємо людям уникнути проблем із зубами та щиро посміхатися, з іншого – сприяємо бізнесу ефективно керувати мережею клінік та офісів, надавати справді хороший сервіс. Враховуючи те, що програма містить багато операцій та даних – управління об'єктами, клієнтами, записами, персоналізовані рекомендації та прямий зв'язок з лікарем – його екосистема та взаємозв’язки дуже важливі», – додає засновник студії стартапів Empat Назар Гулик.

Для постійних клієнтів клініки Заблоцького додаток надає додаткові можливості: обрати індивідуальні засоби догляду разом з лікарем, внести наступний візит у календар, завжди мати під рукою власну рентгенограму – це особливо актуально для пацієнтів, що подорожують.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті