Суд розблокував можливість розгляду апеляції про спецконфіскацію $1,5 млрд «коштів Януковича»

Суд розблокував можливість розгляду апеляції про спецконфіскацію $1,5 млрд «коштів Януковича»

Суд розблокував розгляд апеляції на рішення суду, яке стало причиною спецконфіскації

Суд розблокував можливість розгляду апеляції про спецконфіскацію $1,5 млрд «коштів Януковича»
Віктор Янукович
фото flickr.com/photos/[email protected]/5970348293/

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду розблокував можливість розгляду апеляції про спецконфіскацію $1,5 млрд коштів компаній, пов’язаних із президентом-втікачем Віктором Януковичем. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Верховного суду.

16 червня 2020 року Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду розглянув касаційні скарги представників юридичних осіб Aldoza Investments Limited, Wonderbliss Ltd, Opalcore Ltd, Erosaria Ltd, Akemi Management Limited, Loricom Holding Group Ltd, Foxtron Networks Limited, які оскаржували ухвалу Апеляційного суду Донецької області від 24 травня 2017 року.

ККС ВС розблокував розгляд апеляції на рішення суду, яке стало причиною спецконфіскації $1,5 млрд в оточення Януковича. Повний текст постанови оголосять 22 червня 2020 року о 12:00 (справа № 234/4135/17к, провадження № 51-6292км18).

Нагадаємо: у травні 2017 року апеляційний суд Донецької області відмовився відкрити провадження та розглянути апеляцію на вирок Краматорського міського суду від 28 березня 2017 року щодо Аркадія Кашкіна, який до того визнав, що став фіктивним власником однієї з компаній олігарха-втікача Сергія Курченка. Після цього Кашкін зізнався, що продав свої паспортні дані для використання компаніями, пов’язаними з Курченком і це дозволило державі конфіскувати $1,5 мільярда з рахунків фірм, пов’язаних з олігархом.

Нагадаємо: на початку травня Офіс генпрокурора повідомив про наміри розпочати процедуру екстрадиції Януковича.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло