КНДР повертає війська на кордон з Південною Кореєю

КНДР повертає війська на кордон з Південною Кореєю

Окрім того, Північна Корея заявила про відновлення «усіх видів регулярних військових навчань»

КНДР повертає війська на кордон з Південною Кореєю
фото www.flickr.com/photos/teunjanssen/42254340781

Влада Північної Кореї вирішила повернути свої військові підрозділи в район міста Кесон і гір Кімгансан поблизу кордону з Південною Кореєю, а також відновити «всі види регулярних військових навчань» в прикордонній зоні. Про це із посиланням на заяву Центрального телеграфного агентства (ЦТАК), передає DW.

Як відомо війська з прикордонної території були виведені після укладеної в 2018 році міжкорейської угоди про зниження напруженості на Корейському півострові.

Одразу після оприлюднення цієї заяви в адміністрації президента Південної Кореї Мун Чже Іна заявили, що не мають наміру терпіти «нерозумних слів і дій Півночі», засудивши Кім Е Чжон – сестру глави КНДР Кім Чен Ина – за «грубу і безглузду» критику президента Південної Кореї.

У Міноборони Південної Кореї вважають, що угода 2018 року слід зберегти, але обіцяють сильні відповідні заходи у випадку воєнних провокацій з боку КНДР.

Напередодні КНДР підірвала міжкорейський офіс зв'язку в місті Кесон, який було відкрито у вересні 2018 року для зміцнення співпраці на тлі потепління відносин між двома країнами.

До цього Північна Корея пригрозила своєму південному сусіду військовими діями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті