Фонд Білла Гейтса інвестував $3,5 млн у виробника альтернативного грудного молока

Фонд Білла Гейтса інвестував $3,5 млн у виробника альтернативного грудного молока

Фонд Breakthrough Energy Ventures розраховує, що цей продукт сприятиме зменшенню кількості викидів СО2 в атмосферу

Фонд Білла Гейтса інвестував $3,5 млн у виробника альтернативного грудного молока
фото pixabay.com

Стартап з Північної Кароліни Biomilq, який займається виробництвом альтернативного грудного молока, залучив $3,5 млн в рамках раунду А від фонду Breakthrough Energy Ventures, що спеціалізується на проблемах змін клімату.

Як повідомляє CNBC, в інвестиційну компанію також входять глава Amazon Джефф Безом, гендиректор Facebook Марк Цукерберг, засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон, генеральний директор компанії SoftBank Масайоши Сон, американський підприємець Майкл Блумберг та генеральний директор корпорації Salesforce.com Марк Беріофф.

В Breakthrough Energy Ventures сподіваються, що грудне молоко, вироблене Biomilq з епітеліальних клітин молочної залози, допоможе знизити викиди вуглецю на світовому ринку дитячих сумішей. До спису провідних виробників дитячих сумішей входять Abbott Labs, Danone и Nestle.

«Прямо зараз, за оцінками, які нам вдалось зробити, принаймні 10% ринку молочних продуктів у світі займають дитячі суміші, – сказав Мішель Еггер, співзасновник та гендиректор Biomilq. – Це значить, що США в розрахунку на одну дитячу суміш виробляється 5700 метричних тонн СО2, і кожного року на годування однієї дитини використовується 4300 галонів прісної води».

Наразі стартап перебуває ще на ранніх стадіях розробок.

Окрім Biomilq, створенням аналогу грудного молока також займається і сінгапурська Turtle Tree Labs.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті