США вводять нові санкції проти Сирії і Башара Асада – Помпео

США вводять нові санкції проти Сирії і Башара Асада – Помпео

Мета обмежень - позбавити режим економічної і політичної підтримки

США вводять нові санкції проти Сирії і Башара Асада – Помпео
фото DR

Вашингтон вводить нові санкції проти Сирії в рамках закону «Цезар». Під обмежувальні заходи потрапили 39 громадян і організацій, в тому числі президент САР Башар Асад і його дружина Асма, повідомив держсекретар США Майк Помпео, пише Інтерфакс.

«Сьогодні ми починаємо послідовну кампанію щодо введення санкцій проти режиму Асада відповідно до закону «Цезар», який дозволяє застосування жорстких економічних санкцій для притягнення до відповідальності режиму Асада і його прихильників за їх жорстокі дії проти громадян Сирії», – написав Помпео в Twitter.

«Ми продовжимо цю кампанію в найближчі тижні й місяці, націлені на окремих осіб і підприємства, які підтримують режим Асада і перешкоджають мирному політичного врегулюванню конфлікту, як того вимагає Резолюція 2254 Ради Безпеки ООН», – додав Помпео.

Він пообіцяв, що санкції проти Асада і його режиму будуть вводитися, щоб він припинив непотрібну війну і погодився на політичне рішення внутрішньосирійського конфлікту.

Мета обмежень – позбавити режим економічної і політичної підтримки. Всім, хто має з цим режимом справу, потенційно загрожує заборона на в'їзд США і відмова від доступу на американські ринки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті