СЕТАМ уклало угоду про реалізацію майна Таскомбанку

СЕТАМ уклало угоду про реалізацію майна Таскомбанку

Продаж заплановано за голландською моделлю аукціонів

СЕТАМ уклало угоду про реалізацію майна Таскомбанку
фото facebook.com/tascombank

Державне підприємство СЕТАМ уклало угоду про реалізацію майна з Таскомбанком. Про це повідомляється на сайті держпідприємства.

«Першим лотом у системі стали 3 самохідних  конвеєри на гусеничному ходу марки TELESTACK. Обладнання перебуває у робочому стані… Стартова ціна лоту – 13 376 000 грн. Дата проведення торгів – 7 липня», – зазначається у повідомлені.

Згідно з повідомленням, за домовленістю з банком лоти будуть продаватися на «голландському» аукціоні: буде застосована процедура проведення торгів з пониженням ціни (редукціон) з можливістю зниження початкової вартості до граничного рівня, що становить 10 млн грн.

За даними СЕТАМ, Таскомбанк став вже 24 банком-партнером, який обрав аукціон OpenMarket для продажу непрофільного майна.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 12 млрд грн.

Як повідомлялося, суд у червні розблокував можливість розгляду апеляції про спецконфіскацію $1,5 млрд «коштів Януковича».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло