Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
ВР прийняла закон щодо залучення інвестицій та нових фінінструментів

ВР прийняла закон щодо залучення інвестицій та нових фінінструментів

За відповідне рішення проголосували 285 нардепів

ВР прийняла закон щодо залучення інвестицій та нових фінінструментів
Фото: pixabay.com

Верховна Рада прийняла в цілому проєкт закону щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів №2284. За відповідне рішення проголосували 285 нардепів. Про це повідомляється на сайті ВР. 

Закон регулює функціонування ринків капіталу та організованих товарних ринків, а також розбудови їх інфраструктури та забезпечує захист прав власників облігацій.

Законопроєкт передбачається викладення закону «Про цінні папери та фондовий ринок» у новій редакції, а саме, а у вигляді закону «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» та викладення закону «Про товарну біржу» у новій редакції з метою уніфікації підходів щодо державного регулювання організованих товарних ринків.

Зокрема у новій редакції закону про цінні папери пропонується розширити перелік фінансових інструментів шляхом віднесення інструментів грошового ринку до фінансових інструментів, а також запровадження нового виду цінних паперів – депозитних сертифікатів банку, зелених облігацій, опціонних сертифікатів, депозитарних розписок тощо.

Нагадаємо, за даними Держстату – в І кварталі 2020 року інвестиції в економіку України впали на 35%

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті