Захворіло у світі
11,279,465
Померло у світі
531,056
Вилікувалось у світі
6,069,717
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
У Сінгапурі будуть судити за безліцензійну торгівлю біткойнами

У Сінгапурі будуть судити за безліцензійну торгівлю біткойнами

Такі операції прирівнюються до фінансування тероризму

У Сінгапурі будуть судити за безліцензійну торгівлю біткойнами
фото pixabay.com

23-річна громадянка Сінгапуру стала першим жителем країни, якій було пред'явлено звинувачення в неліцензованій торгівлі криптовалютою відповідно до недавно прийнятого закону «Про платіжні послуги». Про це з посиланням на The Business Times повідомляє ForkLog.

Правоохоронні органи міста-держави повідомили, що обвинувачена отримала принаймні 13 шахрайських грошових переказів на свій банківський рахунок на загальну суму в $2400. Отримані кошти вона використовувала для покупки біткойнів.

У поліції припускають, що гроші були отримані від жертв інтернет-шахраїв. Операції були здійснені «за вказівкою невідомої особи» в обмін на комісію.

Відповідно до законодавства, подібний злочин для фізосіб передбачає штраф у розмірі до $89 000  або тюремне ув'язнення на термін до трьох років або і те, й інше.

Закон про платіжні послуги в Сінгапурі прийняли в січні 2019 року. Його норми зобов'язують криптовалютні компанії зареєструватися і потім подати заявку на ліцензію оператора платіжних послуг.

Згідно з Грошово-кредитним управлінням Сінгапуру (MAS), на послуги з цифровими токенами поширюється дія існуючих правил по боротьбі з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті