Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Повернення коштів учасникам пробного ЗНО буде проводитись через ПриватБанк

Повернення коштів учасникам пробного ЗНО буде проводитись через ПриватБанк

Гроші повертатимуть з 1 липня 2020 року

Повернення коштів учасникам пробного ЗНО буде проводитись через ПриватБанк
Фото shutterstock.com

Повернення коштів учасникам пробного ЗНО буде проводитись з 1 липня через державний ПриватБанк. Про це повідомляється на веб-сайті Міністерства фінансів у вівторок.

«Для уникнення будь-яких незручностей для учасників пробного ЗНО при поверненні їх коштів, сплачених за кожен навчальний предмет, уряд запланував проведення виплат у період з 1 липня до 1 грудня 2020 року через відділення ПриватБанку», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, якщо учасник ЗНО є клієнтом ПриватБанку, то банківська установа перевірить надану МОН базу й автоматично перерахує необхідну суму коштів на його рахунок.

Разом з тим, за відсутності рахунку у ПриватБанку на номер телефону надійде смс-повідомлення з інформацією, що банк відкрив картку і перерахував на неї кошти: для отримання картки необхідно прийти у відділення та пред’явити документ, що підтверджує особу.

За даними Мінфіну, для участі у пробному ЗНО у 2020 році зареєструвались близько 219 тисяч здобувачів освіти: всього з держбюджету планується повернути учасникам пробного ЗНО 52,45 млн грн.

Як повідомлялося, пробне ЗНО не відбулось – «ліг» сайт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті