Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Авіакомпанія МАУ звільнила менеджера після скандалу з мертвими цуценятами в Канаді

Авіакомпанія МАУ звільнила менеджера після скандалу з мертвими цуценятами в Канаді

Майже 40 цуценят французьких бульдогів загинули, інші постраждали від зневоднення

Авіакомпанія МАУ звільнила менеджера після скандалу з мертвими цуценятами в Канаді
фото Abby Lorenzen

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» висловила співчуття у зв'язку із загибеллю цуценят на її рейсі й повідомила про початок власного внутрішнього розслідування, в рамках якого був усунений глава дирекції з вантажних перевезень і логістики. Про це йдеться в повідомленні авіакомпанії, опублікованому на її сайті у вівторок, 23 червня.

Крім того, МАУ з 19 червня ввела внутрішню заборону на перевезення тварин літаками Boeing 767.

Як пише Deutsche Welle, 13 червня під час перевірки літака МАУ в аеропорту Торонто в ньому були виявлені понад 500 цуценят французьких бульдогів, з яких 38 були мертві. Цуценята, що вижили, страждали від зневоднення.

Ця історія стала відомою завдяки посту в Facebook жінки, яка забирала з рейсу МАУ кота і побачила страждаючих і мертвих цуценят. Вона також додала фото викинутих на смітник мертвих цуценят разом з коробками.

Sad to be writing this , though disgusted at the same time . ** over 40 animals arrived dead . 5-6 by the receiver told...

Опубліковано Abby Lorenzen Понеділок, 15 червня 2020 р.

«Будь ласка, не користуйтеся послугами цієї авіакомпанії! COVID привів до того, що багато тварин застрягли за кордоном. Але це не спосіб їх повернути», – написала вона.

У МАУ заявляють, що перевозили на рейсі 559 собак і 89 котів, так як рейс був евакуаційним, а на 272 місць було лише 92 пасажири.

Журнал Der Spiegel пише, що цуценята перевозилися для продажу жителям Канади, які зазвичай і не підозрюють, що тварин вирощують за кордоном. Правоохоронні органи Канади почали розслідування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті