Захворіло у світі
59,192,123
Померло у світі
1,396,673
Вилікувалось у світі
37,914,015
Захворіло в Україні
647,976
Померло в Україні
11,263
Вилікувалось в Україні
299,358
Саудівська Аравія створює фонд туризму, щоб відійти від нафтової залежності

Саудівська Аравія створює фонд туризму, щоб відійти від нафтової залежності

Початкові інвестиції в фонд складають $4 млрд

Саудівська Аравія створює фонд туризму, щоб відійти від нафтової залежності
фото www.flickr.com/photos/31941221@N07/3384587608

Найбільший в світі експортер нафти, Саудівська Аравія, створює фонд розвитку туризму в межах зусиль по диверсифікації від нафти і поліпшення іміджу країни як привабливого туристичного напрямку. Як повідомляє OilExp, початкові інвестиції в фонд складають $4 млрд.

Розвиток туризму є частиною програми програми Vision 2030 щоб економіка була менш залежною від нафти і більш відкритою для іноземних інвестицій.

«Фонд розвитку туризму буде відігравати важливу роль у розвитку туристичного досвіду і розкритті всього потенціалу Саудівської Аравії», – заявив міністр туризму Ахмед аль-Хатіб.

«Відкриття фонду є свідченням впевненості інвесторів і приватного сектора в довгостроковій перспективі розвитку туризму в Саудівській Аравії. Соціально-економічне значення цього сектора не можна недооцінювати: воно стимулює зростання і диверсифікацію, залучає міжнародні інвестиції, створює робочі місця і підвищує якість життя мільйонів саудівців », – зазначив міністр.

Економіка Саудівської Аравії страждає від різкого скорочення доходів від нафти через падіння цін на нафту, зниження попиту і скорочень ОПЕК +.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті