Угода з купівлі Dragon Capital з приватним інвестором 100% акцій Ідея Банку розірвана

Угода з купівлі Dragon Capital з приватним інвестором 100% акцій Ідея Банку розірвана

Правління Getin Holding SA не отримувало жодної інформації про схвалення угоди НБУ, що було однією з умов передачі прав власності

Угода з купівлі Dragon Capital з приватним інвестором 100% акцій Ідея Банку розірвана
фото: minfin.com.ua

Угода з купівлі Dragon Capital з приватним інвестором 100% акцій українського Ідея Банку (Львів) у польського Getin Holding S.A. розірвана, йдеться в повідомленні на Варшавській фондовій біржі в четвер, 25 червня. Про це повідомляє пресслужба Dragon Capital. 

«Правління Getin Holding SA (Емітент) (...) повідомляє, що станом на 25 червня 2020 року умовну угоду про продаж 100% акцій акціонерного товариства Ідея Банк (...), укладену Емітентом (...) з Dragon Capital Investments Limited (...) і фізичною особою (Покупець 1) в якості покупця і Dragon Capital LLC (...) в якості брокера було припинено через прецедент невиконання умов, тобто Емітент і Покупець 1 не підписали у встановлений термін договір із зазначенням ціни продажу Ідея Банку», – йдеться в повідомленні.

Згідно з ним, до дати публікації відповідного звіту правління Getin Holding SA не отримувало жодної інформації про схвалення угоди Національним банком України (НБУ), що було однією з умов передачі прав власності на акції в Ідея Банку.

В результаті розірвання угоди про умовний продаж Ідея Банку, були автоматично припинені умовний договір купівлі-продажу 100% акцій ТОВ «Нью Фінанс Сервіс» (НФС, Київ) та угода про розподіл прибутку.

Нагадаємо, Ідея Банк – лідер рейтингу фінансового здоров'я банків МЦПД і НАБУ. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті