Захворіло у світі
20,621,949
Померло у світі
749,372
Вилікувалось у світі
12,828,195
Захворіло в Україні
86,140
Померло в Україні
1,999
Вилікувалось в Україні
46,216
Lufthansa домовилася з профспілкою стюардес про скорочення витрат на 500 млн євро

Lufthansa домовилася з профспілкою стюардес про скорочення витрат на 500 млн євро

Єврокомісія схвалила проект Німеччини про фінансову допомогу Lufthansa на 9 млрд євро

Lufthansa домовилася з профспілкою стюардес про скорочення витрат на 500 млн євро
фото DR

Найбільший німецький авіаперевізник Lufthansa домовився з профспілкою стюардес та стюардів (UFO) про скорочення витрат на 500 млн євро, передає Deutsche Welle.

Угоду підтвердили в профспілці. В рамках домовленості Lufthansa дала профспілці гарантію того, що протягом чотирьох років звільнень не буде, а будь-яке скорочення персоналу буде досягнуто шляхом одноразового розрахунку з персоналом та дострокового виходу на пенсію.

Тим часом авіакомпанія готується до позачергових зборів акціонерів, які скликаються, щоб затвердити отримання допомоги уряду Німеччини в розмірі 9 мільярдів євро в обмін на місця в наглядовій раді.

Зазначається, що Єврокомісія схвалила проект Німеччини про фінансову допомогу авіаконцерну Lufthansa на 9 млрд євро.

«Німеччина вкладе 6 млрд євро в рекапіталізацію, а також забезпечить 3 млрд євро державної гарантії по кредиту. Ця значна підтримка допоможе Lufthansa перенести нинішню кризу, яка особливо сильно вдарила по сектору авіаперевезень», – ідеться в прес-релізі, опублікованому на сайті ЄК.

Згідно з проектом, Фонд стабілізації економіки (WSF) набуває право негласної участі за 5,7 млрд євро у вигляді власного капіталу, також уряд викуповує 20% акцій за 0,3 млрд євро.

Щоб позбавити Lufthasa значної конкурентної переваги, проект передбачає позбавлення компанії пріоритетних прав на зліт і посадку літаків в найбільших аеропортах ФРН – Франкфурта-на-Майні і Мюнхені.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті