Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Суд зобов'язав Telegram повернути інвесторам $1,2 млрд

Суд зобов'язав Telegram повернути інвесторам $1,2 млрд

Telegram домовився про мирову угоду з SEC

Суд зобов'язав Telegram повернути інвесторам $1,2 млрд
фото instagram Павла Дурова

Telegram і Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США уклали мирову угоду, в рамках якої суд зобов'язав Telegram повернути інвесторам кошти і виплатити штраф у розмірі $18,5 млн.

Про це йдеться в документах Федерального окружного суду Південного округу Нью-Йорка, пише The Bell.

Зокрема, Telegram зобов'язаний повернути незаконно отриманий прибуток в розмірі $1,22 млрд інвесторам – покупцям токенів Gram. Йдеться як про виплату 72% вкладень інвесторам, які вирішили вийти з проекту в 2020 році, так і про виплатах тим інвесторам, які погодилися підписати договір позики до 2021 року в розрахунку на повернення 110%, підкреслюється в угоді.

Загалом компанія зібрала в ході ICO $1,7 млрд.

Також за умовами угоди Telegram (в особі своїх компаній Telegram Inc. і TON Issuers) зобов'язаний не порушувати Акт про цінні папери від 1933 року в тих частинах, які, на думку SEC, були порушені під час ICO.

Крім того, протягом трьох років Telegram зобов'язаний за 45 днів повідомляти SEC перед випуском цифрових активів – криптовалюти, цифрових грошей і цифрових токенів.

12 травня засновник Telegram Павло Дуров оголосив про припинення роботи над блокчейн-платформою Telegram Open Network (TON), в яку інвестори вклали $1,7 млрд. Рішення було прийнято на тлі фактично програної справи в суді, ініційованому SEC. Павло Дуров мав намір повернути 72% вкладених коштів американським інвесторам, а інвестори з інших країн можуть або також повернути цю частку від вкладень, або дати Telegram кошти в кредит і отримати 110% протягом року, повідомляли ЗМІ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті