Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Розробники створили прикрасу, яка завадить поширенню COVID-19 (ВІДЕО)

Розробники створили прикрасу, яка завадить поширенню COVID-19 (ВІДЕО)

Пристрій у вигляді підвіски попереджатиме користувача, коли той захоче торкнутись обличчя

Розробники створили прикрасу, яка завадить поширенню COVID-19 (ВІДЕО)
фото medeng.jpl.nasa.gov/

Спеціалісти з Лабораторії реактивного руху (JPL) NASA винайшли новий пристрій, який має на меті допомогти завадити поширенню коронавірусу. Як повідомляє TechCrunch, вчені створили спеціальну підвіску, яка попереджатиме користувачів, коли ті підноситимуть руки до обличчя.

Пристрій під назвою PULSE, як зазначають розробники, є простим та доступним у користуванні для будь-кого, «незалежно від його рівня знань».

Ця концепція є відповіддю на те, як часто у людей за день відбувається контакт з обличчям, що є підсвідомою поведінкою, яку складно виправити, вказується у супроводжуючій брошурі до пристрою .

«Розробка прототипу PULSE є важливою з огляду на те, що протиепідемічні заходи скасовуються, і люди повертаються на роботу. Під час цього перехідного періоду чиновники з галузі охорони здоров’я радять продовжувати мити руки, дотримуватись соціального дистанціювання та носити захисну маску при виході на вулицю», – йдеться у брошурі.

Пристрій складається з корпусу, надрукованому на 3D-принтері, інфрачервоного датчика наближення, вібраційного двигуна та батареї.

По суті пристрій є підвіскою, яка за допомогою датчика наближення визначає, коли рука людини наближається до обличчя і подає вібруючий сигнал. Чим ближче наближається рука до обличчя, тим сильнішим є вібросигнал.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті