НБУ надав трьом банка рефінансування на 260 млн грн
Ставка за кредитами – 6% річних

Національний банк України (НБУ) 26 червня надав трьом банка рефінансування на 260 млн грн. Про це повідомляється на веб-сайті НБУ.
«Відбувся кількісний тендер з рефінансування банків, за результатами якого задоволено заявки 3-х банків на загальну суму 260,0 млн грн за процентною ставкою у розмірі 6,00% річних», – зазначається у повідомленні.
Як повідомлялося, НБУ 19 червня надав п’яти банкам рефінансування на 637,5 млн грн під 6% річних.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].