Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
Новий iPhone може вийти без навушників та зарядного пристрою

Новий iPhone може вийти без навушників та зарядного пристрою

Apple намагається зекономити

Цей матеріал також доступний російською
Новий iPhone може вийти без навушників та зарядного пристрою
фото www.flickr.com/photos/xxjackseedxx/6107248261/

Намагаючись зекономити, Apple може не поставлятиме у свої майбутні моделі iPhone зарядний пристрой у комплекті. Про це заявив аналітик TF Securities Мін-Чі Куо, передає CNBC.

У травні Куо передбачив, що компанія не додаватиме навушники до свого наступного iPhone, який він називає iPhone 12. Мета Apple – продати iPhone за ціною, зіставною з ціною iPhone 11, зазначив аналітик.

Техногігант коментувати слова аналітика відмовився.

Компанія, ймовірно, випустить новий «айфон» восени, зазвичай Apple презентує нові моделі у вересні або жовтні, починаючи з 2011 року. У більшості випадків успішний запуск нових девайсів, на які припадає більш як половина доходу Apple, має вирішальне значення для компанії.

Куо стверджує, що наступна версія iPhone SE, яка очікується в 2021 році, не поставлятиметься в комплекті з навушниками і зарядним пристроєм.

Аналіз Куо зазвичай ґрунтується на компаніях, які продають запчастини або збирають пристрої Apple, і в минулому він успішно передбачав інформацію щодо продуктів Apple.

Нагадаємо: нещодавно Apple на всесвітній конференції для розробників WWDC 2020 анонсувала нову версію своєї операційної системи – iOS 14.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті