Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Інвестиція в $5 млн: Dragon Capital придбав будівлю для Київської школи економіки

Інвестиція в $5 млн: Dragon Capital придбав будівлю для Київської школи економіки

Очікується, що КШЕ зможе прийняти перших студентів в новому корпусі вже у вересні й повністю переїхати до початку 2021 року

Інвестиція в $5 млн: Dragon Capital придбав будівлю для Київської школи економіки
фото: facebook.com/KyivSchoolOfEconomics

Компанія Dragon Capital придбала будівлю загальною площею 4441 кв. м для Київської школи економіки (КШЕ). У придбання та реконструкцію будівлі компанія інвестує понад $5 млн. Про це повідомляє пресслужба Dragon Capital.

Зазначається, що будівля знаходиться на вул. Миколи Шпака, 3

«Ми вже багато років підтримуємо КШЕ і спостерігаємо, як школа на наших очах стрімко розвивається. В цьому році ми прийняли рішення значно збільшити обсяг підтримки та придбати для Школи окрему будівлю. Ми інвестуємо в придбання і реконструкцію будинку величезну суму – понад $5 млн – і розраховуємо на суттєвий позитивний ефект для країни в майбутньому», – повідомляється на сайті компанії. 

У планах реконструкції – створити інфраструктуру з сучасними лекційними залами, лаунжем для студентів, зонами для групової роботи, а також конференц-холом. У новому приміщенні КШЕ планує одночасно проводити навчання для більш ніж 600 студентів і збирати лідерів громадянського суспільства та меценатів на своїх соціальних та економічних заходах.

Після реконструкції та адаптації приміщень Dragon Capital передасть шестиповерхову будівлю КШЕ в довгострокове користування. Тут буде розташований бакалаврат, департамент економіко-політичних досліджень, 8 магістерських програм, включаючи програму МБА, а також офіси Центру економічної стратегії та VoxUkraine.

«У Школи 25 років не було дому, а тепер, завдяки Dragon Capital, ми зможемо дати нашим студентам відчуття справжньої alma mater та створити платформу для розвитку економічної думки країни. Це першій приклад такого меценатства в Україні й вперше за прикладом провідних західних університетів будівля вищого навчального закладу в нашій країні отримає назву мецената», – розповів президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

Очікується, що Київська школа економіки зможе прийняти перших студентів в новому корпусі вже у вересні й повністю переїхати до початку 2021 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті