Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Трамп провів «дивну» розмову з Меркель, яку німецькі чиновники намагаються приховати

Трамп провів «дивну» розмову з Меркель, яку німецькі чиновники намагаються приховати

Американський президент заявив, що Меркель знаходиться «в кишені в росіян»

Трамп провів «дивну» розмову з Меркель, яку німецькі чиновники намагаються приховати
фото Shutterstock

Німецькі чиновники були настільки стривожені розмовою президента США Дональда Трампа з німецьким канцлером Ангелою Меркель, що вжили додаткових зусиль для збереження їх секретності, про це пише Business Insider, посилаючись на CNN.

Телефонна розмова президента США з канцлером Німеччини була «настільки незвичайною», що німецьким чиновникам доручили тримати її в строгому секреті, повідомив журналіст Карл Бернстин, широко відомий в США і Західній Європі своєю роботою по Уотергейтській справі.

Раніше CNN, посилаючись на джерела в американській розвідці, повідомило, що Трамп розмовляв з Меркель «дуже агресивно», обзивав її «майже по-садистському», назвав її «дурною» і звинуватив її в тому, що вона знаходиться «в кишені у росіян».

«Він дуже жорсткий в телефонних розмовах із тими, кого вважає слабким, і дуже мʼякий з тими, з ким потрібно бути жорстким», – сказало джерело.

Хоча в Німеччині і вжили надзвичайних заходів для збереження таємності переговорів, сама Меркель відреагувала на розмову з Трампом спокійно, додало джерело CNN, агресивні коментарі президента США «відскочили» від Меркель «як з гуся вода», і вона відповідала на його зневажливі зауваження, лише констатуючи факти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті