Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
«Енергоатом» хоче через суд позбутися контролю Міненерго

«Енергоатом» хоче через суд позбутися контролю Міненерго

Прагнуть визнати недійсним статут підприємства через надмірний контроль

«Енергоатом» хоче через суд позбутися контролю Міненерго
фото: energoatom.com.ua

«Енергоатом» хоче через суд позбутися контролю Міністерства енергетики. Про це повідомляється на сайті Радіо Свобода у середу, 1 липня.

«Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», яка об’єднує всі діючі атомні електростанції в Україні, звернулася до господарського суду Києва з позовом. В ньому вона просить визнати недійсним статут підприємства, затверджений наказом Міністерства енергетики в грудні 2019 року і який, за версією держпідприємства, встановлює над ним надмірний контроль», – вказується у повідомленні з посиланням на власні джерела.

Згідно з повідомленням, статут «Енергоатому» в чинній редакції передбачає, серед іншого, що тільки за погодженням з Міненерго компанія має право безоплатно передавати належне їй майно іншим юридичним та фізичним особам, складати фінансовий план, затверджувати загальну організаційну структуру підприємства та його підрозділів, чисельність та штатний розпис.

«Чинна редакція статуту містить значну кількість норм, які порушують права та законні інтереси компанії, а також створюють перешкоди та унеможливлюють нормальну й ефективну роботу суб’єкта господарювання – суб’єкта ринку електричної енергії – державного підприємства», – цитується у повідомленні позов «Енергоатому».

Як повідомлялося, «Енергоатом» успішно вийшов на ринок двосторонніх договорів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті