У Харкові відкрився Центр підтримки підприємців «Дія.Бізнес»

У Харкові відкрився Центр підтримки підприємців «Дія.Бізнес»

Надалі Мінцифри планує сприяти відкриттю таких центрів у кожному місті України

У Харкові відкрився Центр підтримки підприємців «Дія.Бізнес»
фото: business.diia.gov.ua

Національний проєкт «Дія.Бізнес», ініційований Міністерством цифрової трансформації України, відкрив у Харкові свій перший Центр підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу. Про це повідомляється на сайті проєкту.  

У програмі офіційного відкриття взяли участь віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан, голова Харківської ОДА Олексій Кучер, харківський мер Геннадій Кернес та директор ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» Ма Ці. Дистанційно приєднається до події Віра Платонова, старший віцепрезидент і директорка регіонального підрозділу компанії Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.

Також, Мінцифри планує сприяти відкриттю таких центрів у кожному місті України.

Починаючи з 2 липня, кожен зможе отримати в Центрі підтримки підприємців фахові консультації в напрямках пошуку та валідації бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки, фандрейзингу тощо. 

Також підприємці зможуть навчатись на системних освітніх програмах і відвідувати воркшопи, майстер-класи, використовувати поп-ап локацію для тестування власного продукту. Центр розташований за адресою: вул. Сумська, 65.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті