Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Регулятор розблокував картки Payoneer

Регулятор розблокував картки Payoneer

Технічні проблеми усунуто, передплачені картки MastercardPayoneer знову активні

Цей матеріал також доступний російською
Регулятор розблокував картки Payoneer
Фото: www.flickr.com/photos/mobilemoviescorner/47134300081/

Управління фінансового нагляду у Великобританії (FCA) завершило аудит і розблокувало картки Payoneer. Як повідомляє пресслужба компанії, Mastercard вже усунула всі технічні проблеми, і передплачені картки MastercardPayoneer знову активні.

«Ми також перебуваємо в процесі надання вам можливості знову виводити свої кошти на ваш місцевий банківський рахунок і використовувати свій баланс для здійснення платежів. Ці послуги будуть відновлені у понеділок, 6 липня. До цього часу комісія за зняття готівки в банкоматі не стягуватиметься. У цей момент ваші нові вхідні платежі будуть, як і раніше, надходити на баланс аканта Payoneer, а не на вашу картку. Ці кошти можуть бути відразу виведені на ваш банківський рахунок», – пояснила COO Payoneer Керен Леві.

Нову карту клієнти зможуть отримати після того, як у компанії з’явиться новий емітент.

Нагадаємо: днями користувачі карт Payoneer почали масово скаржитися, що втратили доступ до своїх грошей: у них не виходить їх вивести. Причина проблеми в Payoneer виникла через компанію Wirecard, яку близько тижня тому викрили в підробленні звітності й завищенні фінансових показників на 1,9 млрд євро.

Як повідомлялось,компанія E&Y проводила аудит німецької компанії Wirecard і недорахувалась 1,9 млрд євро – четвертої частини балансу компанії. З огляду на це, топ-менеджерів звільнили, удесятеро обвалилась вартість акцій. Згодом з’ясувалось, що керівництво Wirecard спеціально проводило махінації з рахунками, щоб підвищити капіталізацію компанії і зробити її більш привабливою для інвесторів. Нещодавно компанія подала заяву про банкрутство після виявлення на рахунках фінтех-компанії діри в розмірі $2,1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті