Захворіло у світі
20,294,901
Померло у світі
741,420
Вилікувалось у світі
12,591,454
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Зеленський припинив діяльність Нацкомфінпослуг

Зеленський припинив діяльність Нацкомфінпослуг

Головою комісії з ліквідації призначено Тетяну Галабудську

Зеленський припинив діяльність Нацкомфінпослуг
фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський припинив діяльність Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг). Відповідний указ оприлюднений на сайті президента.

«На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» постановляю: припинити Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, шляхом ліквідації», – повідомляється в указі.

Крім того, президент доручив створити комісію з ліквідації Нацкомфінпослуг, назначив її головою керівника апарату Нацкомфінпослуг Тетяну Галабудську та зобов'язав її проінформувати у тримісячний термін про результати проведеної роботи.

Як повідомлялося раніше, Національний банк України (НБУ) вирішив об'єднати перевірки з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства та вводить єдиний стандарт перевірок  банків, небанківських фінансових установ (НФУ), а також осіб, які охоплені наглядовою діяльністю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті