Очільники Amazon, Apple, Facebook і Google погодились свідчити перед Конгресом

Очільники Amazon, Apple, Facebook і Google погодились свідчити перед Конгресом

Слухання відбудеться в межах антимонопольного розслідування відносно чотирьох технологічних компаній

Очільники Amazon, Apple, Facebook і Google погодились свідчити перед Конгресом
Тім Кук
фото www.flickr.com/photos/134783492@N06/25428765541

Представники чотирьох технологічних гігантів – Amazon, Apple, Facebook і Google – погодилися бути заслуханими в Комітеті юстиції Палати представників Сполучених Штатів. Про це повідомляє CNBC із посиланням на пресслужбу відомства.

Глава Apple Тім Кук був останнім, щоб підтвердити свою присутність на слуханні. Як повідомляється, Facebook і Google повідомили, що їхні керівники візьмуть участь у слуханнях якщо інші компанії вчинять так само. У листі до комісії Amazon йдеться, що її виконавчий директор Джефф Безос погодився виступити.

Телеканал зазначає, що це вперше, коли чотири директори будуть заслухані Конгресом. Наразі невідомо, чи подія відбудеться очно чи дистанційно з огляду на пандемію коронавірусу. Очікується, що слухання відбудеться в кінці липня, хоча представник комісії не надав більш детальну інформацію про дату та формат.

В компаніях цю інформацію коментувати відмовились.

Як відомо, ще в червні 2019 року колегія суддів судової комісія оголосила про початок антимонопольного розслідування відносно чотирьох технологічних компаній. Слухання керівників буде одним з останніх кроків до завершення розслідування, яке, як очікується, призведе до нових пропозицій щодо законодавчих змін і регулювання цифрового ринку.

Нагадаємо: раніше цього місяця Європейська комісія почала одразу два офіційних антимонопольних розслідування, щоб оцінити, чи не порушує Apple правила та норми ЄС в системі App Store та Apple Pay.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті