Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
США зняли санкції з низки пов’язаних із Венесуелою компаній та їхніх танкерів

США зняли санкції з низки пов’язаних із Венесуелою компаній та їхніх танкерів

Ці компанії зобов’язались не співпрацювати з Венесуелою доки Мадуро залишатиметься при владі

США зняли санкції з низки пов’язаних із Венесуелою компаній та їхніх танкерів
фото www.flickr.com/photos/86839768@N07/48180499686/

Мінфін США скасував санкції проти чотирьох суднохідних компаній та їхніх танкерів, які пов’язані з транспортування венесуельської нафти.

Як повідомляє Business Standard, мова йде про компанії Delos Voyager Shipping Ltd, Sanibel Shiptrade Ltd, Adamant Maritime Ltd та Romina Maritime Co Inc, які Вашингтон у червні цього року вніс до чорного списку. Під загрозою тоді опинились ще десятки танкерів та компаній, які співпрацювали з Венесуелою. Це на той момент спричинило паніку у галузі. У відповідь декілька компаній, які є власниками суден з чорного списку, зобов’язались припинити відносини з Венесуелою, у зв’язку із чим Вашингтон у середині червня скасував низку санкцій. Однак декілька суден та компаній все ж залишились у чорному списку.

Раніше цього тижня представники американського Мінфіну зустрілись із представниками компаній, проти яких були застосовані обмежувальні заходи. В ході переговорів власники танкерів зобов’язались припинити участь в венесуельському нафтовому секторі доти, доки Ніколас Мадуро залишатиметься при владі.

Нагадаємо: днями Високий суд Великобританії ухвалив відмовити уряду Венесуели в доступі до золотих злитків з венесуельського золотого запасу, що зберігається в Банку Англії. Суд пояснив своє рішення тим, що Британія визнає легітимним лідером Венесуели опозиціонера Хуана Гуайдо, а не президента Ніколаса Мадуро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті