Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Голова НКЦПФР прокоментував відставку Смолія

Голова НКЦПФР прокоментував відставку Смолія

У нашій країні є глибока криза взаємної довіри й розуміння між політиками та чиновниками - Хромаєв

Голова НКЦПФР прокоментував відставку Смолія
Тимур Хромаєв
фото: finclub.net

Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) Тимур Хромаєв вважає, що у нашій країні є глибока криза взаємної довіри і розуміння між політиками і чиновниками. Це він сказав у коментарі для Mind.ua з приводу відставки Якова Смолія з посади голови Національного банку України (НБУ).

«Я вважаю Якова Васильовича професіоналом високого рівня, з ним ми разом активно працювали над реформами фінансового сектора з 2015 року. Багато чого зроблено і ще дуже багато чого належить зробити. Саме тому я не можу давати оцінки. Точно можу сказати, що були питання, які ми вирішували швидко, на деякі потрібно було просто більше часу і зусиль», – сказав Хромаєв.

Крім цього, він зазначив, що у нашій країні є глибока криза взаємної довіри і розуміння між політиками і чиновниками. Щоб знаходити цю довіру, потрібно проявляти гнучкість, наполегливість і терпіння.

«Коли є така полярність поглядів, важливо шукати спільні цінності. Упевнений що спільні цінності та бачення майбутнього нашої держави у багато збігаються. Але сам процес пошуку консенсусу може бути дуже складним», – підкреслив Голова НКЦПФР.

Раніше повідомлялося, що Устенко стверджує, що на Смолія не чинився політичний тиск. З боку регулятора не відбувалося нормальної комунікації. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті