Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Одинадцять міст України отримають новий громадський транспорт за проєктом з ЄІБ - Криклій

Одинадцять міст України отримають новий громадський транспорт за проєктом з ЄІБ - Криклій

Три міста підписали контракти на закупівлю тролейбусів за проєктом «Міський громадський транспорт України»

Одинадцять міст України отримають новий громадський транспорт за проєктом з ЄІБ - Криклій
фото: facebook.com/vladyslav.kryklii

Три міста вже підписали контракти на закупівлю низькопідлогових тролейбусів за проєктом «Міський громадський транспорт України», що реалізується спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій у Facebook.

«Громадський транспорт має працювати для людей! Як це відбувається у більшості країн Європи та світу. Саме тому разом з нашими європейськими партнерами з ЄІБ та активною місцевою владою ми реалізуємо проєкт «Міський громадський транспорт України». Вже підписані контракти по 3-ьох містах на закупівлю нових сучасних низькопідлогових тролейбусів: 29 – у Луцьку, 49 – у Харкові та 19 – у Сумах», – написав Криклій.

Згідно з повідомленням, що вже погоджено придбання 17 трамваїв, 112 автобусів і кабін фунікулеру для оновлення громадського транспорту Києва та 100 автобусів і 10 трамваїв у Львові. Також буде здійснено будівництво автобусного депо, реконструкцію тролейбусної контактної мережі, капремонт кабельних ліній і трамвайних вагонів з переобладнанням для можливості користування людьми з інвалідністю та іншим маломобільним населенням.

Проєктом передбачено придбання 35 вагонів метро для Харківського метрополітену, закупівлю 40 тролейбусів у Чернігові, придбання дуобусів в Івано-Франківську, закупівлю 20 електробусів та 26 автобусів у Запоріжжі, закупівлю 15 автобусів для Тернополя, покращення інфраструктури громадського транспорту Миколаєва, придбання 14 трамваїв для Одеси.

«Всього на реалізацію проєкту спрямовано близько 400 млн євро, з них 200 млн – кредитні кошти ЄІБ», – додав Криклій.

Крім цього, Криклій повідомив, що вже ініційовано другий проєкт «Міський громадський транспорт України II» і у відомстві очікують на його схвалення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті