Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Twitter і Facebook оригінальним способом закликали користувачів носити маски

Twitter і Facebook оригінальним способом закликали користувачів носити маски

Twitter обіцяє додати довгоочікувану функцію редагування повідомлень

Twitter і Facebook оригінальним способом закликали користувачів носити маски
фото DR

Соцмережі Twitter і Facebook вирішили закликати користувачів носити маски для боротьби з поширенням коронавірусу, використовуючи свій функціонал, передає Forbes.

Twitter пообіцяв в разі дотримання цієї вимоги ввести нову функцію, а Facebook оголосив про запровадження спеціального нагадування.

У випадку з Twitter мова йде про функцію, яка дозволить редагувати опубліковані повідомлення. Компанія вказала, що введе її, «коли всі надінуть маски».

У свою чергу Facebook оголосив про те, що нагадування про необхідність носити маску з'явиться у верхній частині стрічки соцмережі. Те ж саме станеться з Instagram. Facebook і Instagram також нададуть користувачам можливість отримати інформацію про запобігання захворюванню, надану Центрами з контролю і профілактики захворювань США.

Відповідаючи на запитання користувачів, засновник Twitter Джек Дорсі заявляв, що компанія, можливо, ніколи не додасть функцію редагування. В якості причини він назвав те, що Twitter спочатку працював через SMS. «Коли ви відправляєте повідомлення, ви не можете взяти слова назад. Ми хотіли зберегти цей настрій», – зазначав бізнесмен.

Між тим оголошення Facebook було зроблено на тлі стрибка кількості випадків зараження коронавірусом у США. На цьому тижні США почали фіксувати більше 50 000 нових випадків на добу. За даними університету Джонса Хопкінса, в країні виявлено близько 2,7 млн заражених. Це змусило регуляторів 21 американського штату вимагати носіння масок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті