Захворіло у світі
19,412,292
Померло у світі
722,066
Вилікувалось у світі
11,773,112
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
Коронавірус побив рекорди в семи штатах США

Коронавірус побив рекорди в семи штатах США

У п'ятницю на COVID-19 захворіло понад 53 000 американців

Коронавірус побив рекорди в семи штатах США
фото DR

За даними агентства Reuters, в п'ятницю, 3 липня, в США зареєстровано понад 53 000 нових випадків захворювання COVID-19.

У штатах Алабама, Аляска, Айдахо, Міссісіпі, Північна і Південна Кароліна, Теннессі встановлені нові рекорди кількості захворювань.

У масштабах США найбільша кількість захворювань була зафіксована в четвер (55 405), п'ятничний показник дещо нижчий (53 483).

Зазначається, що продовження поширення коронавірусної інфекції загрожує процесу відновлення економіки США.

Між тим більше половини американців, які заразилися коронавірусів, не знають, де вони підхопили інфекцію. Такий результат викликає занепокоєння, визнають експерти: це свідчить про те, що багато людей заражаються від тих, хто переносить захворювання безсимптомно, пише Forbes.

54% американців, у яких тести на коронавірус показали позитивний результат, не змогли відповісти на питання, від кого вони могли заразитися, показало опитування Центрів з контролю і профілактики захворювань США (CDC).

Всього в дослідженні взяли участь 350 осіб. Тільки 46% змогли назвати відому їм заражену людину, з якою вони тісно контактували і від якої могли заразитися. У 45% випадках це був член сім'ї, в 34% випадках – колега.

Результати опитування викликають велике занепокоєння, тому що з них випливає, що багато хто заражається COVID-19 всередині спільнот (сім'ї або колективу) від людей, які переносять коронавірус без симптомів, цитує CNBC слова доцента Бостонської школи медицини Джошуа Барокаса. Він зазначив, що через цю обставину відстежувати контакти заражених «неймовірно складно».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті