Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Рада Нацбанку не затвердила Чурія на посаду заступника голови НБУ

Рада Нацбанку не затвердила Чурія на посаду заступника голови НБУ

Перший термін Олега Чурія завершується 10 липня

Рада Нацбанку не затвердила Чурія на посаду заступника голови НБУ
Фото: bank.gov.ua

На позачерговому засіданні Ради Національного банку України (НБУ) члени Ради не затвердили Олега Чурія на повторний термін заступника голови Нацбанку. Про це повідомляє голова Ради НБУ Богдан Данилишин на своїй сторінці у фейсбуці. 

«Сьогодні, 6 липня 2020 року, відбулося позачергове засідання Ради Національного банку України, на якому було розглянуто подання Голови Національного банку України Я.В.Смолія щодо призначення Чурія Олега Євгенійовича на посаду Заступника Голови Національного банку України. Рада утрималася від призначення Чурія Олега Євгенійовича на посаду Заступника Голови Національного банку України», зазначається в дописі.

Термін перебування Олега Чурія на посаді заступника голови НБУ завершується 10 липня. Згідно із Законом України «Про національний банк України» він залишатиметься на посаді до призначення іншого заступника голови НБУ. 

Нагадаємо, Національний банк України (НБУ) 23 липня планує продати офісно-складський комплекс, який він отримав шляхом погашення кредитного боргу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті