В США закрили проект газопроводу Atlantic Coast Pipeline, глава Міненерго звинувачує екологів

В США закрили проект газопроводу Atlantic Coast Pipeline, глава Міненерго звинувачує екологів

Компанії заявили про недоцільність подальших інвестицій у будівництво

В США закрили проект газопроводу Atlantic Coast Pipeline, глава Міненерго звинувачує екологів
фото Shutterstock

У США закрито проект великого газопроводу Atlantic Coast Pipeline, повідомляє The New York Times. Рішення про закриття проекту було прийнято в зв'язку з невизначеністю в сфері регулювання, а також на тлі цінового питання.

Газопровід, згідно з планом, мав транспортувати в порти на Атлантичному океані природний газ із Західної Вірджинії. Організатори проекту – компанії Dominion Energy і Duke Energy – уточнили, що початковий маршрут проекту був змінений через постійні позови. Це збільшило вартість Atlantic Coast Pipeline майже вдвічі. Компанії заявили про недоцільність подальших інвестицій у будівництво і реалізацію проекту.

При цьому раніше Верховний суд скасував екологічні заперечення з приводу прокладання газопроводу популярним пішим маршрутом – Аппалачською стежкою.

Глава Міненерго США Ден Бруйетт назвав винних у зриві проекту газопроводу Atlantic Coast Pipeline. Він звинуватив «екологічне лобі» в спробі «вбити» проект. За його словами, «лобі» отримує хорошу фінансову підтримку.

Міністр підкреслив, що газопровід дозволив би знизити ціни на електроенергію в Північній Кароліні і Вірджинії, а також забезпечив би регіони «надійними поставками природного газу».

Бруйетт висловив засмучення у зв'язку з рішенням організаторів проекту Dominion Energy і Duke Energy про економічну недоцільність його продовження на тлі судових позовів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло