Британія відмовиться від співпраці з Huawei на основі нових даних британської розвідки

Британія відмовиться від співпраці з Huawei на основі нових даних британської розвідки

Відмова від мереж 5G китайської компанії відбудеться вже через півроку

Британія відмовиться від співпраці з Huawei на основі нових даних британської розвідки
фото DR

Уряд Великобританії може переглянути політику співпраці з китайською Huawei з урахуванням нових рекомендацій Центру урядового зв'язку Великобританії (GCHQ), який веде спостереження за критично важливою інфраструктурою, передає FinMarket.

Як пише Sunday Telegraph, експерти GCHQ змінили оцінку ризику використання технологій Huawei. У доповіді, підготовленій британським Національним центром кібербезпеки Великобританії при GCHQ, йдеться, що накладена владою США заборона на доступ китайської компанії до американських розробок змусить Huawei використовувати неперевірені технології, в результаті чого буде неможливо контролювати ризик від їх використання в британських мережах 5G.

Доповідь NCSC була передана міністрам, які готуються дати оцінку уряду, відзначає FT. За даними Sunday Telegraph, британські чиновники почали розробляти плани виіедення з обігу обладнання Huawei в мережах 5G вже через півроку.

За даними Financial Times, в уряді Великобританії на чолі з прем'єр-міністром Борисом Джонсоном, в цьому місяці буде розроблений план поетапної відмови від використання обладнання Huawei в мережах 5G на тлі побоювань, що санкції США підривають здатність китайської компанії здійснювати поставки на британський ринок.

Як зазначається, санкції США були спрямовані на те, щоб перекрити компанії доступ до напівпровідників, виготовленим з використанням програмного забезпечення США. Це викликає побоювання в Лондоні щодо того, що Huawei буде змушена використовувати альтернативні технології, які становлять нові загрози для безпеки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло