Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Британія відвернулась від Huawei

Британія відвернулась від Huawei

Влада країни взялась за розробку планів по вилученню обладнання Huawei з британських мереж 5G

Британія відвернулась від Huawei
фото www.flickr.com/photos/164411168@N03/33049627858

Британія цього року має намір відмовитись від обладнання Huawei в своїх мережах 5G. Про це із посиланням на британські ЗМІ повідомляє CNBC.

Телеканал наголошує, що якщо це правда, це виявиться «значним поворотом в позиції влади стосовно китайського телекомунікаційного гіганта».

Влада країни, за повідомленнями, взялась за розробку планів по вилученню обладнання Huawei з британських мереж наступного покоління до кінця року.

Нагадаємо: у січні Лондон заявив, що Huawei  може зіграти обмежену роль в розгортанні 5G в країні, і це викликало невдоволення США, оскільки вони намагались змусити інші країни взагалі відмовитись від послуг та обладнання китайського телекомгіганта. Вашингтон вже не перший рік наполягає на тому, що Huawei  становить собою загрозу для національної безпеки у зв’язку із тим, що її обладнання може бути використано китайською владою для шпигунства.

Рішення британської влади було, як повідомляють ЗМІ, викликане новим звітом одного з підрозділів британського розвідувального агентства GCHQ, який викликав занепокєння щодо безпечності співпраці з китайською компанією.

Як повідомлялось, днями США офіційно визначили китайські Huawei і ZTE загрозами для національної безпеки.

До цього адміністрація Трампа дійшла висновку, що провідні китайські компанії, в тому числі виробник телекомунікаційного обладнання Huawei Technologies і Hikvision, яка спеціалізується на відеоспостереженні, знаходяться у власності або під контролем китайських військових.

Нагадаємо: наприкінці минулого місяця китайський телекомунікаційний гігант Huawei програв Nokia та Ericsson в боротьбі за право розгортання основних  5G-мереж в Сінгапурі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті