Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Влада США видворить з країни іноземних студентів, які навчаються онлайн

Влада США видворить з країни іноземних студентів, які навчаються онлайн

Студентам запропоновано змінити місце навчання, щоб частина курсів були очними

Влада США видворить з країни іноземних студентів, які навчаються онлайн
фото Shutterstock

Іноземні студенти в США повинні будуть покинути країну, якщо в їхньому навчальному закладі осінній семестр буде проводитися тільки в онлайн-форматі, йдеться в повідомленні на сайті імміграційної і митної поліції США. Під обмеження потрапляють студенти з візами F-1 і М-1, передає Forbes.

Студентам, яких у першому семестрі чекає тільки онлайн-навчання, держдепартамент не видаватиме візи, а служба прикордонного контролю не буде їх пропускати через кордон. В якості альтернативи влада США запропонувала студентам змінити місце навчання так, щоб хоча б частина курсів викладалася очно. В іншому випадку імміграційна поліція пригрозила «наслідками», в тому числі початком процедури депортації.

Якщо в навчальному закладі викладаються тільки очні курси, то іноземним студентам можна буде взяти не більше одного онлайн-курсу. Якщо навчальний заклад поєднує онлайн- і очні курси, то можна взяти і більше віддалених програм, але вони не можуть становити весь розклад. Навчальним закладам дали 10 днів на те, щоб вказати інформацію про формат майбутніх курсів в інформаційній системі для студентів і приїжджих за обміном (SEVIS).

Рішення імміграційної поліції може зачепити тисячі іноземних студентів, пише CNN. Багато американських університетів задумалися про перехід на онлайн-формат через пандемію коронавірусу.

Віце-президент американської ради з освіти Бред Фарнсуорт заявив телеканалу, що зміни лише створять невизначеність і збентеженість. За словами Фарнсуорта, ситуація з коронавірусом може змінитися восени на гірше, і тоді навіть університетам, які запускали очні курси, доведеться перевести навчання в онлайн.

Директор напрямку імміграції аналітичного Центру двопартійної політики Тереза Браун нагадала, що багато країн закрили кордони, через що іноземним студентам може бути складно повернутися додому. Президент Гарвардського університету Ларрі Бекоу заявив, що він стурбований таким різким підходом до дуже складної проблеми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті